03Turnieje

4th Golf Indoor Polish Champioship

13 listopada, ruszają zapisy na 4th Golf Indoor Polish Championship. Po raz kolejny startujemy z ogólnopolskim turniejem na TrackManach. To już 4. edycja turnieju, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Organizatorem zawodów jest Studio Gwiaździsta 5.

Tym razem rywalizujemy przez cztery miesiące, od 1 grudnia do 31 marca 2024, tak aby każdy znalazł czas na rozegranie poszczególnych pól. Zawody będą składać się z 6 rund na specjalnie wybranych polach z całego świata. Nie będzie terminów na poszczególne rundy, ważne będzie jedynie rozegranie ich we wskazanej kolejności.

Będziemy podróżować między kontynentami, grać w różnych warunkach i oczywiście w różnych klasyfikacjach: stroke play brutto oraz stroke play netto z połowy hcp. W zawodach będą mogli wziąć udział członkowie PGA Polska, o ile zgłosi się ich więcej niż 8. Na najlepszych amatorów w swoich klasyfikacjach czekają nagrody rzeczowe, a na Pro – finansowe.

Możecie grać tak naprawdę w każdymi miejscu, w którym znajduje się Trackman, szczególnie polecamy poniższe obiekty, które dołączyły do turnieju:

⭐️ Indoor Golf Wrocław

⭐️ Dworska 4 Golf

⭐️ Golf Soul, Słupsk

⭐️ SIMulator golf – symulator golfa Gdańsk: trening, szkolenie i zabawa

⭐️ Klasztorna 7, Puszczykowo, okolice Poznania

⭐️ konstancin.golf

⭐️ SuperGolf

⭐️ City Golf Łódź

⭐️Akademia Golf Cafe

 

Polityka prywatności