01Symulator

TrackMan to najnowocześniejszy radar, który odczytuje praktycznie wszystkie parametry golfowego uderzenia i lotu piłki. Dzięki połączeniu radaru i kamery możliwe jest odczytanie w najdrobniejszych szczegółach elementów uderzenia, a co za tym idzie i swingu. Trackman widzi to, co dla oczu niewidoczne.

TrackMan 4 zapewnia wszystkie komponenty do pomiaru i analizy z absolutną pewnością a następnie tworzy pełny raport analizujący każde uderzenie. Oprogramowanie Performance Enhancing Software zostało opracowane we współpracy z czołowymi trenerami i zawodnikami na świecie. Połączenie danych, wideo i grafik stało się niezbędnym elementem przyspieszającym proces uczenia się każdego gracza. Analiza danych z Trackmana jest kluczem do pracy nad swoimi umiejętnościami i do uzyskania jeszcze lepszych wyników.

TrackMan daje możliwość gry na niemal 140 polach golfowych na całym świecie, od Valderramy przez St Andrews po Muirfield czy PGA National. Każdy z obiektów odwzorowany jest z niezwykłą dokładnością, dzięki mapowaniu pól dronem i przenoszeniem nawet najmniejszych detali do systemu, efekty wizualne są imponujące. Grając na symulatorze, czujesz się tak, jakbyś był na samym polu.

TrackMan oferuje także możliwość rozgrywania turniejów w najróżniejszych formatach – stroke play brutto, netto, stableford, pozwala ustawić odpowiednie tee startowe, warunki atmosferyczne, poziom trudności a nawet twardość fairwayów i sposób ustawienia flag. Na dzieci, i nie tylko, czekają ciekawe gry z golfem w tle – Urban Golf, czy Closest to the Pin.

Polityka prywatności