+48 661 666 472     golf.gwiazdzista5@winkowski.pl

Największe w Polsce centrum symulatorów golfa mieści się na Gwiaździstej 5, na Żoliborzu w Warszawie. 

Jesteśmy czynni siedem dni w tygodniu od 8 do 20. Nasz telefon 661 666 472, mail golf.gwiazdzista5@winkowski.pl

Na miejscu znajduje się 5 najnowszych symulatorów firmy Trackman a także sklep GolfTeam ze sprzętem, odzieżą i akcesoriami do golfa, serwis golfowy ALL4GOLF, gdzie świadczone są usługi związane z naprawą sprzętu oraz barek z napojami zimnymi i gorącymi. 

Zapraszamy zaawansowanych i początkujących miłośników golfa w każdym wieku.

Piszą o nas

TrackMan 4 Dual Radar to najnowocześniejszy i najdokładniejszy system pomiaru radarowego kija oraz toru lotu piłki. Dzięki precyzyjnej analizie gry golfista może optymalizować swój styl i znacząco poprawić technikę uderzeń. Technologia TrackMan 4 to tak naprawdę dwa radary – jeden śledzi ruch kija, drugi – tor piłki.

Jako jedyny produkt na rynku, TrackMan 4 zapewnia wszystkie komponenty do pomiaru i analizy przyczyny i skutku z absolutną pewnością oraz tworzy pełny raport analizujący każde uderzenie.

Oprogramowanie Performance Enhancing Software zostało opracowane we współpracy z czołowymi trenerami i zawodnikami na świecie. Połączenie danych, wideo i grafik stało się niezbędnym elementem przyspieszającym proces uczenia się każdego gracza.

W Studio Gwiaździsta 5 mamy pięć niezależnych zestawów TrackMan 4.

O  Studio Gwiaździsta 5, nowym miejscu dla pasjonatów golfa w Warszawie, z jego inicjatorem Tadeuszem Winkowskim rozmawia Rafał Bryndal:

Gdy się wiele lat temu poznawaliśmy twoją pasją było żeglarstwo, a teraz jest nią golf? Czy jest coś co łączy te dwie dyscypliny sportu?

Dobre towarzystwo. W żeglarstwie, mimo że pływałem sam na łódce, to zawsze najważniejsi byli ludzie związani z tym sportem. Gdyby nie oni z pewnością nie uprawiałbym tego sportu. W golfie jest podobnie. Dla mnie najważniejsza jest ta cała otoczka, którą tworzą pasjonaci tej dyscypliny. Lubię się z nimi spotykać i rozmawiać nie tylko zresztą o golfie.  Kupując symulatory golfowe, chciałem powrócić w pewnym sensie do korzeni. Kiedyś należałem do klubu żeglarskiego, w którym był tylko warsztat szkutniczy. Nie było tam nawet żadnego stolika. Mimo to codziennie przychodziło tam po południu kilkanaście osób, by pobyć ze sobą, porozmawiać o żeglarstwie i życiu. Wszyscy się lubili i szanowali.

Teraz za sprawą studia golfowego pragniesz stworzyć podobne miejsce, do którego przyjdą już nie żeglarze, tylko golfiści…

Marzę, by wokół tych Trackmanów powstało popularne miejsce spotkań golfistów wywodzących się z różnych środowisk. Chciałbym, aby można było tu przyjść nie tylko po to, aby pograć i poćwiczyć, ale przede wszystkim po to, by spędzić czas w miłym towarzystwie. To ma być klub, w którym przy kawie lub przy innych rozmaitych napojach można porozmawiać, posiedzieć i obejrzeć wspólnie najważniejsze golfowe wydarzenia.  Mam nadzieję, że z czasem będzie to miejsce integrujące golfowe środowisko z całej Polski. (Cały wywiad przeczytacie w Golf&Roll)