+48 661 666 472     golf.gwiazdzista5@winkowski.pl

W dniach 3-4 października 67 śmiałków stanęło na tee startowych na polu Kalinowe Pola Golf&CC, aby wziąć udział w turnieju U.S. Kids Golf Polish Championship. Stawka w turnieju była duża – zawodnicy walczyli o awans do europejskiego finału US Kids Golf Championship.

Dziewczynki i chłopcy rywalizowali w sześciu grupach handicapowych, wśród dziewcząt i chłopców. Aż 33 zawodników, którzy wzięli udział w zawodach miało poniżej 10 lat! Najmłodszym uczestnikiem zawodów był… 5-latek, który dzielnie walczył przez dwie 9 dołkowe rundy. Najstarszy zawodnik miał 18 lat.

Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem, dodatkowo odbyły się konkury towarzyszące zawodom zarówno dla dzieci jak i ich opiekunów. Atrakcyjne pakiety startowe, cenne nagrody od partnerów i sponsorów, w tym przede wszystkim awans do europejskiego finału US Kids Golf Chapionship, sportowa rywalizacja i doskonała atmosfera spraw iły,iż juniorzy wyjeżdżali z Kalinowych Pól bardzo zadowoleni.

Następna edycja już została zapowiedziana na październik 2021! Zapraszamy ponownie!

U.S. Kids Golf to założona w 1996 roku w Stanach Zjednoczonych organizacja, której celem jest zachęcenie dzieci do gry i organizowanie turniejów dla młodych graczy. Co roku organizuje wielkie międzynarodowe turnieje dla graczy w różnych grupach wiekowych. Sprzedaje także specjalny sprzęt dla młodych graczy.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *