+48 661 666 472     golf.gwiazdzista5@winkowski.pl

Zagraj na St. Andrews w 5 Stars Golf Indoor Cup by GolfTeam

Za oknami coraz szarzej, na polach coraz zimniej, przydałaby się więc odrobina rywalizacji, a może w słonecznej Hiszpanii? Zapraszamy do Studio Gwiaździsta 5 do rozegrania 5 Stars Golf Indoor Cup by GolfTeam, pierwszego w tym sezonie turnieju na symulatorach Trackman 4 i to na najlepszych polach na świecie.

Zawodnicy zmierzą się z nie lada wyzwaniem. Rozgrywki odbędą się na Real Club Valderrama, St Andrews Old Course, Wentworth West Course, i PGA National, czyli na polach, gdzie odbywały się turnieje wielkoszlemowe i zawody Ryder Cup

Aby wyrównać szanse 5 Stars Golf Indoor Cup by GolfTeam zostanie rozegrany w klasyfikacji stroke play netto w 2 grupach hcp 0-18, 18,1-36, a maksymalny hcp gry wynosi 36.

Każdy zawodnik musi rozegrać 4 rundy na 4 polach w ciągu miesiąca w identycznych ustawieniach na polu z uwzględnieniem innych tee dla kobiet i mężczyzn. O rezultacie zadecyduje suma 4 rund w grupach hcp. Wyniki będziemy publikować na bieżąco na platformie Trackmana.

Turniej rozpocznie się 23 listopada i będzie trwał do 31 grudnia. Rozdanie nagród odbędzie się niestety wirtualnie ze względu na warunki związane z pandemią,

Koszt uczestnictwa 350 zł, w cenie

– 4 rundy na symulatorach
– możliwość wygrania atrakcyjnych nagród

Zapisz się na turniej już teraz! Zapisy oczywiście przez Golf Booking

WYNIKI DOTYCHCZAS ROZEGRANYCH RUND DOSTĘPNE SĄ TUTAJ

PARTNERZY TURNIEJU


PARTNER TYTULARNY

PARTNER WSPOMAGAJĄCY

PARTNER WSPOMAGAJĄCY

PARTNER WSPOMAGAJĄCY

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *